Festival FESTKLIP je založen na principu přehlídky soutěžních videoklipů. Ten nejpovedenější je vybírán ve dvou kategoriích – verdiktem odborné poroty a internetovým hlasováním veřejnosti. Hlasovat a posílat své videoklipy můžete na adrese „festklip.cz“ pohodlně i z mobilních telefonů od 1. 9. 2018. Upozorňujeme Vás na fakt, že z důvodu regulérnosti je povolen hlas z jedné IP adresy nebo telefonního čísla.

Soutěžní videoklip přihlásíte jednoduše na těchto stránkách v sekci „POŠLI VIDEOKLIP“. Nezapomeňte vyplnit všechny důležité identifikační údaje včetně jmen osob, která mají na svědomí režii, kameru, scénář nebo animace klipu. Ten nahrajte a pak už jen sledujte, jak obstojí mezi ostatními.

Zde jsou důležité termíny:

Od 1. září 2018 můžete přihlašovat soutěžní videoklipy a zároveň bude zprovozněno hlasování veřejnosti. To bude ukončeno 28. října 2018.

V polovině listopadu (přesný termín upřesníme co nejdříve) se uskuteční vyhlášení výsledků FESTKLIPU 2018. Během večera si v internetovém vysílání prohlédnete všechny přihlášené videoklipy, budete sledovat práci odborné poroty, dozvíte se spoustu zajímavých informací o festivalu a jako hosta si poslechnete vítěze loňského ročníku, který se vyhlašování toho letošního zúčastní.

Pokud jste tedy kapela, máte svůj videoklip a chcete se festivalu zúčastnit, přihlaste se na FESTKLIP 2018.

V případě jakýchkoli nejasností či dotazů kontaktujte realizační tým festivalu na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..